0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Stilim SHKUMË MODELUESE VOLUMIZUESE

SHKUMË MODELUESE VOLUMIZUESE

1,600 L

PRODUKT PROFESIONAL

Modelon, hidraton, mbron dhe i jep volum flokëve.

Me Vaj Argani dhe Bajame të Ëmbël.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Kjo shkumë është një produkt profesional me fiksim të fortë, ideale për të modeluar flokun pa e ngrirë atë.Në saj të Vajit të Bajames së Ëmbël dhe Vajit të Arganit, krijon një vel mbrojtës që, përveçse jep një ndjenjë butësie dhe mëndafshi, ka dhe efekt hidratues.Mbron flokët nga lagështira dhe burimet e nxehtësisë, përmirëson dhe lehtëson krehjen.Formula e saj hidratuese, ushqen flokët dhe i bën të shndritshëm.

Përdorimi

Tundeni përpara përdorimit. Aplikoni një sasi produkti në dorë, duke e mbajtur bombolën me kokë poshtë, dhe shpërndajeni në flokë.Mos e shplani! Më pas, jepini formë flokëve tuaj.

Përbërësit

Aqua (water), Butane, VP/VA copolymer, Propane, Isobutane, Phenoxyethanol, Hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, Glycerin, Polyglyceryl-10 laurate, Parfum (fragrance), Cocamidopropylamine oxide, Panthenol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Argania spinosa kernel oil, Prunus amygdalus dulcis oil (prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil).Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHKUMË MODELUESE VOLUMIZUESE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët