0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë normalë SHAMPO ZBUTËSE ME VANILJE 1.8

SHAMPO ZBUTËSE ME VANILJE 1.8

900 L

SHAMPO PROFESIONALE

Shampo zbutëse me veprim hidratues për të eleminuar ngatërrimin e flokut.

Ideale për përsonat që duan flokë të mëndafshtë.

Me ekstrakt vanilje.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Efektet

Shampo zbutëse me veprim hidratues për të eleminuar ngatërrimin e flokut.

Ideale për përsonat që duan flokë të mëndafshtë.

Përmban ekstrakt vanilje dhe një kompleks bimor të cilat i bëjnë flokët të butë dhe derdhur.

Përdorimi

Lagni flokët, aplikoni shampon në mënyrë uniforme në skalp dhe flokë, masazhojeni dhe lëreni 2-3 minuta. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, Vanilla planifolia fruit extract, Maltooligosyl glucoside, Hydrogenated starch hydrolysate, PCA, Caprylyl/capryl glucoside, Myristyl lactate, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Glyceryl oleate, Sodium cocoyl glutamate, Sodium chloride, Sodium gluconate, Parfum [Fragrance], Sodium benzoate, Citric acid, Potassium sorbate.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHAMPO ZBUTËSE ME VANILJE 1.8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët