0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë të yndyrshëm SHAMPO VOLUMIZUESE ME AGRUME 1.1 1L

SHAMPO VOLUMIZUESE ME AGRUME 1.1 1L

2,500 L

SHAMPO PROFESIONALE

Për flokë të hollë dhe me tendencë yndyre.

Shampo natyrale volumizuese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vajrat esencialë të Limonit, Portokallit dhe Bergamotos, të cilët i bëjnë flokët të freskët, me shkëlqim dhe me volum.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Efektet

Flokët me volum, të butë, të shëndetshëm dhe të hidratuar janë të dëshiruar nga të gjithë.Vitamina C, prezente në agrume është e njohur për vetitë ushqyese; forcon dhe stimulon rritjen e flokut, duke parandaluar yndyrën. Një përdorim i rregullt i Vitaminës C përmirëson shëndetin e flokut tuaj

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.Shplani flokun me ujë të bollshëm.Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Citrus aurantium amara flower water [Citrus aurantium amara (Bitter orange) flower water], Phenoxyethanol, Myristyl lactate, Limonene, Sodium cocoyl hydrolyzed wheat protein, Sodium chloride, Sodium olivamphoacetate, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Benzoic acid, Citric acid, Tetrasodium glutamate diacetate, Glyceryl oleate, Citrus limon peel oil [Citrus medica limonum (Lemon) peel oil], Dehydroacetic acid, Citrus bergamia peel oil expressed, Citrus aurantium dulcis oil [Citrus aurantium dulcis (Orange) peel oil].Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHAMPO VOLUMIZUESE ME AGRUME 1.1 1L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët