0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Shampo trupi SHAMPO TRUPI RELAX

SHAMPO TRUPI RELAX

2,100 L

Me vajra esencialë 100% të pastër.

Shplodhëse dhe harmonizuese.

500ml

Efektet

Një shampo ëmbëlsisht harmonizuese.Është një larës delikat me bazë të tensioaktivëve eudermik prejardhje nga sheqeri natyral. E përgatitur me një përzierje harmonike të vajrave esencialë të pastër 100% të Cedrit, Petit Grain, Pishës, Portokallit, Amyris, Bergamotos, Livandos, Nerolit, Tolu-së, Vetiver-it, Ylang Ylang, përhap një aromë qetësuese dhe shplodhëse, që gjeneron stimuj olfaktivë të cilët i dhurojnë trupit dhe mendjes një ndjenjë të këndshme rigjeneruese.

Përdorimi

Aplikohet mbi lëkurë të lagur dhe masazhohet me lëvizje të lehta rrethore, më pas shplahet mirë.

Përbërësit

Përbërësit aktivë

Vajra esencialë të pastër 100% të Cedrit, Petit Grain, Pishës, Portokallit, Amyris, Bergamotos, Livandos, Nerolit, Tolu-së, Vetiver-it, Ylang Ylang,.

Glicerinë. Proteina orizi. Tensioaktivë eudermikë me origjinë bimore.

Përbërësit:

Aloe barbadensis leaf juice extract*, Aqua, Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin*, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Coco-Sulfate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Hydrolyzed Rice Protein, Lavandula hybrida oil**,Cedrus atlantica bark oil*, Pinus sylvestris leaf oil*, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Lavandula hybrida oil*, Citrus aurantium amara flower oil, Citrus aurantium dulcis peel oil**, Cananga odorata flower oil*, Myroxylon balsamum resin, Citrus aurantium bergamia fruit oil*, Vetiveria zizanoides oil*, Amyris balsamifera bark oil, Citrus aurantium amara leaf/tëig oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene.

Përbërës me prejardhje nga Bujqësia Biologjike* dhe Biodinamike** Demeter e kontrolluar.

ÇERTIFIKIMET: BIO, BDIH, VEGANOK, CRUELTY FREE, VEGANOK, LIFEGATE ENERGY, DERMATOLOGICAMENTE TESTATO.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO TRUPI RELAX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët