0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Shampo trupi SHAMPO TRUPI OCEANO

SHAMPO TRUPI OCEANO

2,100 L

Me vajra esencialë 100% të pastër.

Energjizuese dhe tonifikuese

Një shampo specifike tonifikuese, sidomos pas aktiviteteve sportive.

500ml

Efektet

Një shampo specifike tonifikuese, sidomos pas aktiviteteve sportive.Është një larës delikat me bazë të tensioaktivëve eudermik me prejardhje nga sheqeri natyral. E përgatitur me një përzierje harmonike të vajrave esencialë të pastër 100% të Limonit, Ekualiptit, Mentes, Xhinxherit, Borzilokut dhe Vetiverit, përhap një aromë freskuese që gjeneron stimuj olfaktivë të cilët i dhurojnë trupit dhe mendjes një ndjenjë energjizuese dhe tonifikuese.

Përdorimi

Aplikohet mbi lëkurë të lagur dhe masazhohet me lëvizje të lehta rrethore, më pas shplahet mirë.

Përbërësit

Përbërësit aktivë

Vajra esencialë të pastër 100% të Limonit, Ekualiptit, Mentes, Xhinxherit, Borzilokut dhe Vetiverit, Glicerinë. Proteina orizi. Tensioaktivë eudermikë me origjinë bimore.

Përbërësit:

Aloe barbadensis leaf juice extract*, Aqua, Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin*, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Coco- Sulfate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Hydrolyzed Rice Protein, Citrus limon peel oil**, Mentha piperita oil**, Eucalyptus globulus leaf oil*, Ocimum basilicum oil**, Zingiber officinale root oil, Vetiveria zizanoides root oil*, Citrus limon peel oil*, Mentha arvensis oil*, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene.

Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike* dhe Biodinamike** Demeter e kontrolluar.

ÇERTIFIKIMET: BIO, BDIH, VEGANOK, CRUELTY FREE, VEGANOK, LIFEGATE ENERGY, DERMATOLOGICAMENTE TESTATO.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHAMPO TRUPI OCEANO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët