0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë të thatë SHAMPO RIGJENERUESE ME VAJ ARGANI 1.4 250ml

SHAMPO RIGJENERUESE ME VAJ ARGANI 1.4 250ml

900 L

SHAMPO PROFESIONALE

Për flokë shumë të thatë, të dëmtuar dhe të dekoloruar.

Me Vaj Argani dhe derivate bimore.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Efektet

Shampo rigjeneruese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vaji i Arganit dhe derivate bimore me veprim ushqyes, për të luftuar tharjen, brishtësinë dhe humbjen e shkëlqimit dhe elasticitetit të flokut.

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.Shplani flokun me ujë të bollshëm.Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Argania spinosa kernel oil, Phenoxyethanol, Myristyl lactate, Parfum [Fragrance], Sodium chloride, Sodium arganampohoacetate, Benzoic acid, Citric acid, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Tetrasodium glutamate diacetate, Dehydroacetic acid, Glyceryl oleate, Linalool, Amyl cinnamal.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO RIGJENERUESE ME VAJ ARGANI 1.4 250ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët