0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë të yndyrshëm SHAMPO PËR ZBOKTH TË YNDYRSHËM 1L

SHAMPO PËR ZBOKTH TË YNDYRSHËM 1L

4,000 L

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.

Shampo për zbokth të yndyrshëm, për skalp që prodhon yndyrë me tepricë, me tendencë rrjepje e lëkurës dhe krijim zbokthi.

PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

Efektet

Shampo për zbokth të yndyrshëm, për skalp që prodhon yndyrë me tepricë, me tendencë rrjepje e lëkurës dhe krijim zbokthi.Përzierja e vajrave esencialë 100% të pastër, në sinergji me ekstraktin e Hithrës (Urtica dioica) dhe të Aloe Vera (Aloe barbadensis), ushtrojnë një veprim dermopastrues në lëkurën e kokës, duke mbajtur në të njëjtën kohë në nivele optimale prodhimin e yndyrës, hidratimin e flokut si dhe nuk lejojnë krijimin e zbokthit.Aroma e shampos gjatë përdorimit, gjeneron stimuj olfaktivë që dhurojnë një ndjenjë të këndshmë mirëqënieje për mëndjen dhe trupin. 

Përdorimi

Aplikohet mbi flokë të lagur dhe masazhohet me lëvizje të lehta e rrethore, më pas shplahet mirë.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë: Vajra esencialë 100% të pastër të Ekualiptit (Eucalyptus citriodora), Rozmarinës (Rosmarinus officinalis), Patchouli (Pogostemon cablin), (Geranio (Pelargonium graveolens), Livandos Hibride (Lavandula hybrida) dhe Mërsinës (Myrtus communis).Ekstrakte bimore të Hithrës (Urtica dioica) dhe Aloe vera (Aloe barbadensis).Tensioaktivë eudermikë me origjinë bimore: Aqua, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Cetearyl Sulfate, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Urtica dioica leaf extract*, Dicaprylyl Ether, Aloe barbadensis leaf extract*, Mel*, Eucalyptus globulus leaf oil*, Rosmarinus officinalis leaf oil*, Pogostemon cablin oil*, Pelargonium graveolens oil, Lavandula hybrida oil*, Myrtus communis oil, Lactic Acid, Polyglyceryl 2-Dipolyhydroxystearate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate* Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar.Nuk përmban:Paraben, ngjyrues, parfum sintetik, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë.ÇERTIFIKIMI: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR ZBOKTH TË YNDYRSHËM 1L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët