Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Floket Shampo Për flokë të yndyrshëm SHAMPO PËR FLOKË TË YNDYRSHËM 250ml

SHAMPO PËR FLOKË TË YNDYRSHËM 250ml

1,500 L
  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Me vaj esencial Mente dhe Sherebelë të fermentuar

Efektet

Shampo e  çertifikuar Bio-Organike, për skalp dhe flokë të yndyrshëm.Me përbërës aktivë vaj esencial Mente dhe Sherebelë të fermentuar.Pastron flokun dhe skalpin dhe stabilizon prodhimin e yndyrës, duke i bërë flokët më të lehtë dhe i mban pastër më gjatë.I dhuron skalpit një ndjenë freskie, dhe flokëve energji të re.Përmban përbërës bimorë të fermentuar, të marra me teknologji hiperferimi. Kjo teknologji lejon të nxjerrë në një mënyrë inovative fitokomplekset e pranishme në gjethe, lule dhe fruta në sajë të enzimave në procesin e fermentimit.

Përdorimi

Lagni flokët, aplikoni shampon në mënyrë uniforme në skalp dhe flokë, masazhojeni dhe lëreni 2-3 minuta. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Aloe barbadensis leaf juice (*), Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Myristyl lactate, Sodium gluconate, Citric acid, Disodium capryloyl glutamate, Parfum [Fragrance], Sodium chloride, Sodium benzoate, Sodium olivamphoacetate, Mentha piperita (Peppermint) leaf extract (*), Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Potassium sorbate, Mentha piperita (Peppermint) oil (*), Glyceryl oleate, Salvia officinalis (Sage) leaf extract, Limonene, Saccharomyces ferment lysate filtrate.*Përbërës nga bujqësia organikeÇERTIFIKIMI BIO: ECOCERTNuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR FLOKË TË YNDYRSHËM 250ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët