0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë të thatë SHAMPO PËR FLOKË TË THATË 250ml

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË 250ml

1,400 L

Shampo për flokë të thatë, opakë, të dëmtuar nga lyerja dhe permanenti, të dobësuar nga agjentët e jashtëm si dielli, smogu dhe klori.

Me vajra esencialë 100% të pastër.

PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

Efektet

Shampo për flokë të thatë, opakë, të dëmtuar nga lyerja dhe permanenti, të dobësuar nga agjentët e jashtëm si dielli, smogu dhe klori.I bën flokët të shndritshëm dhe të derdhur.Përzierja e vajrave esencialë 100% të pastër të Geranio (Pelargonium Graveolens), Ylang Ylang (Canangca odorata), Livandos Hibride (Lavandula hybrida) Linaloes (Bursera fagaroide), Portokallit të Ëmbël (Citrus aurantium va. dulcis) dhe Temjanit (Boswellia serrata) hidratojnë dhe trashin flokun, duke i kthyer shkëlqimin, punueshmërinë dhe volumin. restituendo lucentezza, pettinabilità e volume.Ekstraktet e Tërshërës (Avena sativa)dhe të Aloe vera (Aloe barbadensis), përmbajnë substanca ushqyese të çmuara për flokun e thatë.Aroma e shampos gjatë përdorimit, gjeneron stimuj olfaktivë që dhurojnë një ndjenjë të këndshmë mirëqënieje për mëndjen dhe trupin.

Përdorimi

Aplikohet mbi flokë të lagur dhe masazhohet me lëvizje të lehta e rrethore, më pas shplahet mirë.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë:Vajra esencialë 100% të pastër të Geranio (Pelargonium Graveolens), Ylang Ylang (Canangca odorata), Livandos Hibride (Lavandula hybrida) Linaloes (Bursera fagaroide), Portokallit të Ëmbël (Citrus aurantium va. dulcis) dhe Temjanit (Boswellia serrata).Ekstrakte bimore të Tërshërës (Avena sativa)dhe të Aloe vera (Aloe barbadensis).Tensioaktivë eudermikë me origjinë bimorePërbërësit:Aqua, Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Cetearyl Sulfate, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, Dicaprylyl Ether, Glycerin*, Avena sativa extract*, Aloe barbadensis leaf extract*, Mel*, Pelargonium graveolens oil, Cananga odorata oil*, Lavandula hybrida oil**, Bursera fagaroides wood oil, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Boswellia serrata extract, Lactic Acid, Polygliceryl 2-Dipolyhydroxystearate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool.* Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar.Nuk përmban:Paraben, ngjyrues, parfum sintetik, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë.ÇERTIFIKIMI: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR FLOKË TË THATË 250ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët