0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë të yndyrshëm SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË 1L

SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË 1L

4,000 L

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.

Shampo për flokë me yndyrë, për skalp që prodhon yndyrë me tepricë.

PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

Efektet

Shampo për flokë me yndyrë, për skalp që prodhon  yndyrë me tepricë.Përzierja e vajrave esencialë 100% të pastër të Limonit (Citrus limon), Cedrit (Cedrus atlantica), Ekualiptit (Eucalyptus citriodora), Pemës së Çajit (Melaleuca alternifolia), Geranio (Pelargonium graveolens), Livandos Hibride (Lavandula hybrida) dhe Trumzës (Thymus vulgaris), në sinergji me ekstraktin e  Bardana (Arctium Lappa) dhe të Aloe vera (Aloe barbadensis), ushtrojnë një veprim riekuilibrues mbi gjendrat e prodhimit të yndyrës në lëkurën e kokës, duke mbajtur në të njëjtën kohë, nivelin e hidratimit të flokut në nivele optimale.Aroma e shampos gjatë përdorimit, gjeneron stimuj olfaktivë që dhurojnë një ndjenjë të këndshmë mirëqënieje për mëndjen dhe trupin.

Përdorimi

Aplikohet mbi flokë të lagur dhe masazhohet me lëvizje të lehta e rrethore, më pas shplahet mirë.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë:Vajra esencialë 100% të pastër të Limonit (Citrus limon), Cedrit (Cedrus atlantica), Ekualiptit (Eucalyptus citriodora), Pemës së Çajit (Melaleuca alternifolia), Geranio (Pelargonium graveolens), Livandos Hibride (Lavandula hybrida) dhe Trumzës (Thymus vulgaris).Ekstrakte bimore të Bardana (Arctium Lappa) dhe Aloe vera (Aloe barbadensis).Tensioaktivë eudermikë me origjinë bimorePërbërësit:Aqua, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Cetearyl Sulfate, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, Dicapryl Ether, Glycerin*, Arctium lappa extract*, Aloe barbadensis leaf extract*, Mel*, Citrus limon peel oil*, Cedrus atlantica oil*, Eucalyptus citriodora oil*, Pelargonium graveolens oil, Melaleuca alternifolia leaf oil, Lavandula hybrida oil**, Thymus serpillum oil*, Lactic Acid, Polygliceryl 2- Dipolyhydroxystearate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol.* Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar.Nuk përmban:Paraben, ngjyrues, parfum sintetik, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë.ÇERTIFIKIMI: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË 1L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët