0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë normalë SHAMPO NEUTRO ALOE VERA

SHAMPO NEUTRO ALOE VERA

1,500 L

Delikate, i jep flokut shkëlqim dhe jetë.

Me vajra esencialë 100% të pastër.

PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

Efektet

Shampo e formuluar për të reduktuar në minimum rrezikun e alergjive, të shakktuar shpesh nga aromat dhe substancat sintetike.Është një shampo shumë e këshilluar gjatë trajtimeve homeopatike, është delikate dhe e përshtatshme për të gjitha tipet e flokut.Aloe vera dhe tensioaktivët e cilësisë së lartë në këtë shampo, lajnë flokët pa agresivitet, duke ushtruar një veprim mbrojtës dhe i dhuruar flokëve shkëlqim dhe butësi.Respekton pH e skalpit. Respekton ekuilibrin normal hidrolidik dhe acidin e skalpit, duke i bërë flokët të pastër dhe të butë.Siguron një aftësi larëse të lartë, duke formuar një shkumë karakteristike të butë dhe delikate.

Përdorimi

Aplikohet mbi flokë të lagur dhe masazhohet me lëvizje të lehta e rrethore, më pas shplahet mirë.

Përbërësit

Përbërësit funksionalëTul Aloe vera*, Tensioaktivë të ëmbël të përftuar nga vaji i kokosit, i palmës dhe sheqerit.*Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e  kontrolluar.Përbërësit:Aloe barbadensis leaf extract, Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco- Sulfate, Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Lactic Acid, Glyceryl Oleate, Dicaprylyl Ether, Sodium Benzoate, Potassium SorbateNuk përmban:Sodium Laureth Sulphate, Paraben, Ngjyrosës, Aroma Sintetike, PEG, Alergjenë, Substanca me prejardhje shtazore.ÇERTIFIKIMET: BIO, BDIH, VEGANOK, CRUELTY FREE, VEGANOK, LIFEGATE ENERGY, DERMATOLOGICAMENTE TESTATO.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO NEUTRO ALOE VERA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët