0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë normalë SHAMPO ME ACID JALURONIK

SHAMPO ME ACID JALURONIK

1,500 L

Për një trajtim rigjenerues, rihidratues dhe tonifikues.

Me veprim anti-age.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Shampo me Acid Jaluronik shtë një shampo hidratuese me efekt rigjenerues dhe mbrojtës në sajë të prezencës së Acidit Jaluronik në përbërjen e saj. E pasur me përbërës shkumogjenë me origjinë bimore, pastron dhe mbron flokët.Shkuma e kësaj shampo, eleminon mbetjet e ndotjes ambientale në flokë dhe skalp, duke ushtruar funksion anti-age.

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.Shplani flokun me ujë të bollshëm.Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium hyaluronate, Phenoxyethanol, Sodium chloride, Myristyl lactate, Sodium cocoyl hydrolyzed wheat protein, Sodium olivamphoacetate, Glycerin, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Citric acid, Benzoic acid, Glyceryl oleate, Parfum [Fragrance], Salvia sclarea extract [Salvia sclarea (Clary) extract], Tetrasodium glutamate diacetate, Salvia sclarea flower oil, Dehydroacetic acid, Linalool.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO ME ACID JALURONIK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët