0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë delikatë ose të dëmtuar SHAMPO FORCUESE PËR FLOKË TË DOBËT 1.7 250ml

SHAMPO FORCUESE PËR FLOKË TË DOBËT 1.7 250ml

900 L

SHAMPO PROFESIONALE

Me Piper të Zi dhe Mente, të cilët parandalojnë rënien e flokut.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Efektet

Shampo me përbërës aktivë rreptësisht të balancuar, e përbërë nga ekstrakte bimore me aktivitet stimulues dhe forcues, si Piperi i Zi dhe Mente.Në saj të prezencës së një kompleksi natyral me veti antioksidante, kjo shampo parandalon plakjen e qelizave dhe lufton radikalet e lira.Forcon flokun, parandalon rënien e tij si dhe ushqen dhe forcon lëkurën e kokës

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.Shplani flokun me ujë të bollshëm.Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Mentha piperita water, Sodium chloride, Phenoxyethanol, Myristyl lactate, Sodium olivamphoacetate, Eucalyptus globulus leaf oil, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Benzoic acid, Citric acid, Tetrasodium glutamate diacetate, Glyceryl oleate, Dehydroacetic acid, Piper nigrum seed oil [Piper nigrum (Pepper) seed oil], Mentha piperita oil [Mentha piperita (Peppermint) oil], Panax ginseng root extract, Limonene, Acetyl tyrosine, Arctium majus root extract, Arginine, Calcium pantothenate, Hydrolyzed soy protein, Zinc gluconate, Citrulline, Glucosamine HCl, Niacinamide, Ornithine HCl, Biotin.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO FORCUESE PËR FLOKË TË DOBËT 1.7 250ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët