0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë delikatë ose të dëmtuar SHAMPO FORCUESE ANTI AGE – LEAVES

SHAMPO FORCUESE ANTI AGE - LEAVES

1,200 L

Shampo me ekstrakt Ginkgo Biloba.

Forcuese, me efekt anti-age

Parandalon rënien e flokut

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Shampo forcuese me efekt anti-age, për flokë të dobët, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore.Përbërësi aktiv i kësaj shampoje është Uji Aktiv i Gjetheve  të Ginkgo Biloba nga bujqësia organike, i cili forcon flokun dhe skalpin, dhe parandalon rënien flokut.Bima Gingko Biloba është e njohur për vetitë e saj për stimulimin e mikroqarkullimit të gjakut, duke furnizuar me oksigjen skalpin dhe rrënjët e flokut dhe forcuar flokun.

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.Shplani flokun me ujë të bollshëm.Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Ginkgo biloba leaf extract*, Sodium chloride, Phenoxyethanol, Myristyl lactate, Sodium olivamphoacetate, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Citric acid, Benzoic acid, Hyssopus officinalis leaf oil [Hyssopus officinalis (Hissop) leaf oil], Tetrasodium glutamate diacetate, Elettaria cardamomum oil [Elettaria cardamomum seed oil], Glyceryl oleate, Dehydroacetic acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate.*Nga agrikultura organikeNuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHAMPO FORCUESE ANTI AGE – LEAVES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët