0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

SHAMPO FORCUESE 1.3

900 L2,500 L

SHAMPO PROFESIONALE

Për përdorim të përditshëm

E këshillueshme veçanërisht për personat që frekuentojnë pishinën dhe palestrën.

Me Vajra esencialë të Livandos, Rozmarinës dhe Ekualiptit.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

SKU: N/A

Efektet

Shampo forcuese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vajrat esencialë të Livandos, Romarinës dhe Ekualiptit, të cilët e forcojnë flokun dhe e mbajnë të butë, të hidratuar dhe me shkëlqim.

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.Shplani flokun me ujë të bollshëm.Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Lavandula angustifolia flower water [Lavandula angustifolia (Lavender) flower water], Phenoxyethanol, Myristyl lactate, Sodium chloride, Sodium olivamphoacetate, Eucalyptus globulus leaf oil, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Rosmarinus officinalis oil [Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf oil], Benzoic acid, Citric acid, Tetrasodium glutamate diacetate, Glyceryl oleate, Lavandula angustifolia oil [Lavandula angustifolia (Lavender) oil], Dehydroacetic acid, Limonene, Linalool.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHAMPO FORCUESE 1.3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët