0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Femije SHAMPO BIMBIO 1 LITËR PËR FËMIJË 0-6 VJEÇ

SHAMPO BIMBIO 1 LITËR PËR FËMIJË 0-6 VJEÇ

4,000 L

Për flokët delikatë të fëmijëve.

Për të pastruar butësisht flokët dhe skalpin duke mos dëmtuar sekrecionet e yndyrnave natyrale të fëmijëve.

Një shampo e përbërë nga tensioaktivet e sheqerit, pastron flokët e fëmijëve duke respektuar delikatesën e tyre natyrore.

Përgatitur nga një harmoni përzierjeje të vajrave esencialë 100% te pastër të portokallit të ëmbël, bergamotos, limonit, mandarinës dhe linaloas , mjalti i paster dhe ekstrakti i kamomilit japin një efekt mbrojtës dhe qetësues per lëkurën e ndjeshme të fëmijëve, duke i bërë flokët e tyre të shndritshme.

Përdorimi

Aplikohet mbi flokë të lagur dhe masazhohet me lëvizje të lehta rrethore, më pas shplahet mirë.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë:

Mjaltë, ekstrakt kamomili, agjentë aktivë sipërfaqesorë me baze bimore dhe vajra esencialë 100% të pastër të portokallit të ëmbël, bergamotos, limonit, mandarinës dhe linaloas.

Përbërësit:

Uje, Coco Glucoside, Sodium Coco Sulfate, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate Citrus aurantium dulcis peel oil*, Citrus limon peel oil*, Citrus aurantium bergamia fruit oil*, Bursera fagaroides wood oil, Citrus nobilis peel oil*, Aloe barbadensis leaf extract*, Chamomilla recutita flower extract*, Glycerin, Mel*, Lauryl Glucoside, Polygliceryl 2-Dipolyhydroxystearate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Citral, Limonene, Geraniol, Linalool. *Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar.

ÇERTIFIKIMET: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGY

Nuk përmban: 

Paraben, ngjyrues, parfum sintetik, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHAMPO BIMBIO 1 LITËR PËR FËMIJË 0-6 VJEÇ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët