0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për parandalimin e rënies SERUM KUNDËR RËNIES SË FLOKUT

SERUM KUNDËR RËNIES SË FLOKUT

1,900 L

Një mishelë bimore që lufton me efikasitet rënien e flokëve.
Me ekstrakt kanabis sativa, kafeinë etj.
I çertifikuar Bio-Organik

Efektet

Një koncentrat përbërësish aktivë me një efektshmëri të mahnitshme për të luftuar rënien e flokëve: prebiotikët e çikores janë të dobishme për forcimin e mikrobiotës natyrale të lëkurës dhe krijimin e një ambienti të favorshëm për shëndetin e flokëve, ndërsa ekstrakti i kërpit, së bashku me taurinën dhe dipeptidet e citrullinil-argininës që përmban ekstrakti i algës së detit Kondrus (Chondrus) forcon dhe përmirëson rritjen e flokëve. Efektet përmirësohen nga ekskluziviteti i formulës Hair Plus Complex, një fitokompleks bimor që lufton rënien e flokëve dhe ofron rezultate të dukshme pas 3 muajsh.Ambalazhi është bërë me plastikë të ricikluar, pra plastike e përdorur, e rinovuar dhe e ripërdorur për të zvogëluar mbeturinat në planetin tonë.PËRBËRËS AKTIVEHair Plus Complex: flokët duken më të fortë, më të trashë, më të tendur, përshpjetim i fazës së rritjes e flokëve, zvogëlimi i rënies së flokëve
  • kërp, kanabis sativa: veprim zbutës dhe hidratues
  • Prebiotiku i Çikores: forcon mikrobiotën e lëkurës dhe krijon një mjedis të favorshëm për shëndetin e flokëve
  • Kafeina: veprim stimulues dhe forcues

Përdorimi

Tundeni shishen dhe vendosni 15-20 pika të locionit në lëkurën e kokës, masazhojeni butësisht derisa përbërësit aktivë të çmuar të përthithen plotësisht. Mos e shplani! Për rezultate më të mira, jini konsistent dhe aplikojeni produktin çdo ditë, një herë në ditë, për të paktën 3 muaj! Ne ju rekomandojmë që të përsërisni trajtimin të paktën dy herë në vit në ndërrimin e stinëve.

Përbërësit

Aqua,Lavandula Hybrida Flower Water*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Propanediol, Rosmarinus Officinalis Leaf Water*, Cannabis Sativa Seed Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Chondrus Crispus Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Zingiber Officinale Rhizome Extract, Urtica Dioica Leaf Extract*, Glycine Soja Germ Extract, C affeine, Inulin, Arginine, Fructose, Glycerin, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool (* nga bujqësia organike).

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SERUM KUNDËR RËNIES SË FLOKUT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët