0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Serum & Ampula SERUM FILLER ME ACID JALURONIK

SERUM FILLER ME ACID JALURONIK

1,800 L

Për një trajtim rigjenerues dhe tonifikues.

Me Acid Jaluronik dhe Rrënjë Konjaku.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Përdorimi

Përbërësit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SERUM FILLER ME ACID JALURONIK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët