0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Balsam & Krem QUMËSHT SPRAY ME VAJ PAMBUKU

QUMËSHT SPRAY ME VAJ PAMBUKU

1,600 L

PRODUKT PROFESIONAL

Qumësht me veprim ushqyes dhe rregullues për flokë të ashpër.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Ky qumësht është një produkt specifik për flokë të ashpër dhe të ngatërruar.Vaji natyral i Pambukut ndihmon për bilancuar hidratimin, për të ushqyer dhe zbutur, si dhe për të eleminuar ngatërrimin e flokëve.

Përdorimi

Spruconi qumështin në mënyrë uniforme në flokë të lagur ose të thatë, në gjithë gjatësinë e tij, nga rrënjët te majat.Lëreni flokun të thahet në mënyrë natyrale.

Përbërësit

Aqua [Water], Coco-caprylate, Gossypium herbaceum seed oil [Gossypium herbaceum (Cotton) seed oil], Cetearyl alcohol, Cetearyl glucoside, Propanediol, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Phenethyl alcohol, Cetyl alcohol, Parfum [Fragrance], Potassium cetyl phosphate, Undecyl alcohol, Tocopherol.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “QUMËSHT SPRAY ME VAJ PAMBUKU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët