0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Pastë dhëmbësh PASTË DHËMBËSH ME MENTE

PASTË DHËMBËSH ME MENTE

1,000 L

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUOR

Zbardhues i dhëmbëve
Forcon mishrat e dhëmbëve
Parandalon krijimin e gurëzave
Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojës

I ÇERTIFIKUAR BIO

75ml

Efektet

Pasta e dhëmbëve me Mente eleminon aciditetin oral. Në saj të efektit shumë të ulët gërryes, pastron në mënyrë delikate pa dëmtuar smaltin. Ka një shije të këndshme freskie falë vajit esencial 100% të pastër të Mentes. E pasuruar me xhel argjile, është pastë ideale për dhëmbë të bardhë dhe të shëndetshëm. Përbërësit e kësaj paste pastrojnë dhëmbët duke përthithur papastëritë, pa pasur nevojë ti fërkosh fort me furçë, duke mbrojtur mishrat e dhëmbëve dhe smaltin e tyre.

Përbërësit

Glycerin, Acqua, Kaolin, Calcium Carbonate, Alcohol, Xanthan Gum, Mentha Piperita Oil*, Mentha Piperita Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Solum Fullonum, Maris Sal, CI 75810, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract. *Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Limonene.**Përbërësi DemeterRosa Canina Fruit Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Malva Sylvestris Extract.ÇERTIFIKIMET:BDIH, ICEA, LAV.NUK PËRMBAN: Konservantë, shkumogjenë, ëmbëlsues, florure.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PASTË DHËMBËSH ME MENTE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët