0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Pastë dhëmbësh PASTË DHËMBËSH ME KARBON & PROPOLI

PASTË DHËMBËSH ME KARBON & PROPOLI

1,000 L

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUOR

Zbardhues i dhëmbëve
Forcon mishrat e dhëmbëve
Parandalon krijimin e gurëzave
Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojës

I ÇERTIFIKUAR BIO

75ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PASTË DHËMBËSH ME KARBON & PROPOLI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët