0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Pastë dhëmbësh PASTË DHËMBËSH AROMATIKE

PASTË DHËMBËSH AROMATIKE

1,000 L

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUOR

Zbardhues i dhëmbëve
Forcon mishrat e dhëmbëve
Parandalon krijimin e gurëzave
Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojës

I ÇERTIFIKUAR BIO

75ml

Efektet

Një ide novative me shije të këndshme freskie falë 7 vajrave  esencialë 100% të pastër të Trumzës, Portokallit, Limonit, Glikanxosë, Eukaliptit, Kanellës dhe Karafilit. E pasuruar me xhel argjile, është pastë ideale për dhëmbë të bardhë dhe të shëndetshëm. Përbërësit e kësaj paste pastrojnë dhëmbët duke përthithur papastëritë, pa pasur nevojë ti fërkosh fort me furçë, duke mbrojtur mishrat e dhëmbëve dhe smaltin e tyre.

Përbërësit

Glycerin, Aqua, Kaolin, Calcium Carbonate, Alcohol, Xanthan Gum, Illicium Verum Fruit  Oil*, Rosa Canina Fruit Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Malva Sylvestris Extract, Citrus Limon Peel Oil*, Solum Fullonum, Maris Sal, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract.*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Limonene.**Përbërës Demeter: Rosa Canina Fruit Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Malva Sylvestris Extract.ÇERTIFIKIMET:BDIH, ICEA, LAV.NUK PËRMBAN: Konservantë, shkumogjenë, ëmbëlsues, florure.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PASTË DHËMBËSH AROMATIKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët