0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Stilim PASTA DESIGNER 5.6

PASTA DESIGNER 5.6

1,400 L

PRODUKT PROFESIONAL

Pastë për flokë të shkurtër dhe mesatarë.

Me Vaj Cedri

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

50ml

Efektet

Është një pastë opake dhe konsistente, e përshtatshme për të modeluar çdo tip floku, pa e yndyrosur atë.

Përdorimi

Merrni me gisht një sasi paste, fërkojeni në pëllëmbët e duarve dhe aplikojeni në flokët e thatë apo të lagur, duke i modeluar ata sipas dëshirës.

Përbërësit

Aqua [Water], Glycerin, Oryza sativa cera, Cera alba [Beeswax], Cetyl alcohol, Coco-caprylate, Glyceryl stearate, Hydrogenated lanolin, PVP, Sodium polyacrylate, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Phenoxyethanol, Cetearyl alcohol, Cedrus atlantica bark oil, Myristica fragrans oil [Myristica fragrans (Nutmeg) kernel oil], Ethylhexylglycerin, Limonene.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PASTA DESIGNER 5.6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët