0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Maskë MASKË USHQYESE PËR FLOKË TË THATË

MASKË USHQYESE PËR FLOKË TË THATË

1,600 L

  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Për flokë të thatë dhe të dëmtuar.
  • Me gjalp Murumuru dhe Ribes Nigrum të fermentuar.

Efektet

Maskë e  çertifikuar Bio-Organike, me veprim ushqyes për flokë të thatë dhe të dëmtuar. Me përbërës aktivë gjalpin Murumuru dhe Ribes Nigrum të fermentuar.I dhuron flokut butësi të mëndafshtë, duke e ushqyer dhe rivitalizuar.Përmban përbërës bimorë të fermentuar, të marra me teknologji hiperferimi. Kjo teknologji lejon të nxjerrë në një mënyrë inovative fitokomplekset e pranishme në gjethe, lule dhe fruta në sajë të enzimave në procesin e fermentimit.

Përdorimi

Aplikoni maskën në të gjithë gjatësinë e flokut (ose nëse doni, vetëm në maja), masazhojeni dhe lëreni 3-5 minuta. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Aloe barbadensis leaf juice (*), Cetearyl alcohol, Glyceryl stearate, Distearoylethyl dimonium chloride, Coco-caprylate, C15-19 alkane, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Parfum [Fragrance], Sodium gluconate, Sodium benzoate, Citric acid, Orbignya speciosa kernel oil, Limonene, Potassium sorbate, Linalool, Ribes nigrum (Black currant) fruit extract, Astrocaryum murumuru seed butter, Citronellol, Saccharomyces ferment lysate filtrate.*Përbërës nga bujqësia organikeÇERTIFIKIMI BIO: ECOCERTNuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MASKË USHQYESE PËR FLOKË TË THATË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët