0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Rrudhat MASKË PËR QESET DHE RRATHËT E SYVE

MASKË PËR QESET DHE RRATHËT E SYVE

1,900 L

Maskë për sytë me xhel argjile të gjelbër dhe Eufrasia.

Efekt lifiting në qese dhe rrudha.

50ml

Efektet

Maska Argital ushtron një efekt lifting (tërheqje) në qeset dhe rrathët e syve, si dhe në rrudhat qe krijohen përreth syrit. Redukton enjtjet, qetëson dhe lëmon lëkurën dhe dhuron një ndjesi të këndshme freskie menjëherë pas aplikimit. Përmban Argjilë të Gjelbër që ndihmon në përthithjen e qeseve dhe pastron lëkurën. Ekstraktet e çmuara të bimëve mjekësore të Eufrazia, Kamomilit dhe Helikrisium, e hidratojnë lëkurën. Vaji i pastër i Borraxhinës, i pasur me acide yndyrore të pangopura, usthron një efekt çlirues mbi rrudhat që krijohen përreth syve. Gliceroli bimor hidraton lëkurën. Vajrat esencialë të pastër të Livandos dhe Rosa Damascena përhapin një aromë të freskët, delikate dhe të ëmbël.

Përdorimi

Para aplikimit lani fytyrën me ujë të ngrohtë dhe detergjent. Aplikoni një shtresë maske duke evituar kontaktin me sytë. Mbajeni 10-20 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm. Nëse dëshironi, mund ta aplikoni maskën çdo ditë.Për një efekt maksimal, këshillohet që pas maskës të përdoret kremi i syvve Argital.

Përbërësit

Solum Follonum, Aqua, Glycerin, Euphrasia Officinalis Extract,Helichrysum Italicum Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Alcohol, Xanthan Gum, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Borago Officinalis Seed Oil, Lavandula Hybrida Oil*, Rosa Damascena Flower Oil.*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Linalool, Citronellol, Geraniol.Përbërësit bio: Euphrasia Officinalis Extract – Helichrysum Italicum Flower Extract- Chamomilla Recutita Flower Extract – Alcohol – Borago Officinalis Seed Oil – Lavandula Hybrida Oil*.Çertifikimi: BDIH – ICEA- LAV.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MASKË PËR QESET DHE RRATHËT E SYVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët