0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Maskë MASKË ME ACID JALURONIK

MASKË ME ACID JALURONIK

1,900 L

Për një trajtim rigjenerues dhe tonifikues.

Me Acid Jaluronik dhe Vaj Avokado.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

200ml

Efektet

Është e përshtatshme pëer flokë të thatë, të dëmtuar dhe pa jetë. një maskë natyrale me efekt rigjenerues dhe tonifikues, në saj të prezencës së Acidit Jaluronik në përbërjen e saj.Vaji i Avokados nga bujqësia organike, vepron butësisht në flokët e dëmtuar dhe të lodhur, duke i ushqyer dhe balancuar.

Përdorimi

Pasi të keni larë flokun me shampo, aplikojeni kremin dhe masazhojeni flokun në të gjithë gjatësinë e tij. Lëreni 3-5 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Behenamidopropyl dimethylamine, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Coco-caprylate, Persea gratissima oil [Persea gratissima (Avocado) oil], Sodium hyaluronate, Phenoxyethanol, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Parfum [Fragrance], Citric acid, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Ethylhexylglycerin.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MASKË ME ACID JALURONIK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët