0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Maskë MASKË ANTI-YELLOW 2.6

MASKË ANTI-YELLOW 2.6

1,200 L

MASKË PROFESIONALE

Për flokët bjondë, gri/të bardhë, dhe të dekoloruar.

Ndalon zverdhjen e flokut.

Rikthen shkëlqimin natyral.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

250ml

Efektet

Maskë natyrale me ekstrakt boronice kundër zverdhjes së flokut. E studiuar për të mos lejuar zverdhjen e flokut, dhe për të  rikthyer refleksin origjinal të ngjyrës së flokut.Ideale për flokët bjondë, gri ose të bardhë, dhe të dekoloruar. I kthen flokut bukurinë natyrale, duke i dhënë shkëlqim dhe vitalitet.Për një efekt më të plotë, këshillohet të përdoret bashkë me shampon anti-yellow.

Përdorimi

Pasi të keni larë flokët me shampo, aplikojeni maskën në të gjithë gjatësinë e flokut në mënyrë uniforme, masazhojeni dhe lëreni 4-5 minuta.Shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Behenamidopropyl dimethylamine, Coco-caprylate, Vaccinium myrtillus fruit extract, Hydrolyzed rice protein, Sodium lactate, Sodium PCA, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Glycerin, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Fructose, Glycine, Inositol, Lactic acid, Niacinamide, Urea, Phenoxyethanol, Citric acid, Parfum [Fragrance], Ethylhexylglycerin, Acid Violet 43, Hexyl cinnamal, Limonene.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MASKË ANTI-YELLOW 2.6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët