0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Stilim LOCION PËR KAÇURRELA

LOCION PËR KAÇURRELA

1,400 L

PRODUKT PROFESIONAL

Locion për gjallërimin e kaçurrelave.

I forcon dhe u jep elasticitet.

NUK përmban Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Në saj të Proteinave të Orizit në përmbajtjen e tij, ky locion i jep jetë kaçurrelave, duke i mbrojtur nga tharja dhe ngatërrimi.Me përbërës bimor në përmbajtje, i bën flokët të butë dhe me shkëlqim.

Përdorimi

Hidhni në dorë një sasi locioni dhe aplikojeni në flokë të lagur në gjithë gjatësinë e tij, nga rrënjët te majat, dhe më pas thajeni.

Përbërësit

Aqua [Water], VP/VA copolymer, Polyacrylamidomethylpropane sulfonic acid, Phenoxyethanol, Caprylyl/capryl glucoside, Parfum [Fragrance], Sodium hydroxide, Hydrolyzed rice protein, Benzoic acid, Dehydroacetic acid.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LOCION PËR KAÇURRELA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët