Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Fytyra Hidratimi LOCION PAS RROJE ME CBD

LOCION PAS RROJE ME CBD

1,700 L

Locioni pas rroje me efekt balsamik, me një strukturë të lehtë, por të fuqishme, perfekt për lëkurën e stresuar nga brisku.

Me ekstrakt cannabis sativa për një lëkurë të mahnitshme.

50ml

Efektet

Përmban Eukalipt, freskues dhe pastrues, Humulus Organik, me një veprim hidratues dhe antioksidant dhe ekstrakt CBD (cannabis sativa), një ekstrakt i fuqishëm nga kanabis sativa i zgjedhur për funksionet e tij qetësuese, relaksuese dhe antioksiduese. Një përzierje e mrekullueshme ideale për vendosjen e energjisë, rifreskimin e lëkurës dhe shpirtit dhe rikthimin e shkëlqimit dhe rinisë në çdo fytyrë!Për lëkurë të mahnitshme! PËRBËRËSIT AKTIVË
  • CBD: ekstrakt nga kanabis sativa me një veprim qetësues, relaksues dhe antioksidues
  • Eukalipt: freskues dhe pastrues
  • Homulus organik: veprim hidratues dhe antioksidant

Përdorimi

Aplikoni balsamin në fytyrë pas rruajtjes dhe lëreni lëkurën të përthithë të gjithë përbërësit e çmuar aktivë.

Përbërësit

Aqua, Salvia Officinalis Flower/Leaf/Stem Water*,  Olea Europaea Fruit Oil*,  Glycerin,  Cetearyl Olivate,  Sorbitan Olivate,  Sorbitol,  Caprylic/Capric Triglyceride, Cannabis Sativa Leaf Extract (contiene CBD), Cannabis Sativa Seed Oil*, Sodium Hyaluronate, Bisabolol*, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Humulus Lupulus Flower Extract*, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*,  Sodium Phytate,  Xanthan Gum, Parfum**,  Lactic Acid,  Ethyl Lauroyl Argin ate Hcl,  Benzyl Alcohol, Limonene,  Cinnamic Acid,  Linalool,  Citronellol,  Geraniol, Citral, Coumarin* nga bujqësia organike)(** nga ekstrakte natyrale)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LOCION PAS RROJE ME CBD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët