0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Stilim LLAK EKOLOGJIK ME VITAMINË E

LLAK EKOLOGJIK ME VITAMINË E

1,900 L

PRODUKT PROFESIONAL

Fiksues i fortë, me veprim ushqyes dhe mbrojtës.

Me bazë Vaj Argani dhe Vitaminë E.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Spray profesional për flokët, me fiksim të fortë, ideal për të krijuar çdo lloj stilimi të flokut.Ky spray krijon një film (shtresë mbështjellëse) shkëlqyes dhe mbrojtës që mbështjell flokët, duke i mbrojtur nga lagështira dhe ngatërrimi i flokut.Në saj të prezencës së Vajit të Arganit, me veti antioksidante dhe hidratante, dhe Vitaminës E, ristrukturon shtresën lipidike dhe i dhuron shkëlqim flokëve.Fikson në çast dhe e ruan gjatë modelin. Nuk lë mbetje në flokë, edhe nëse përdoret disa herë në ditë.Eleminohet lehtësisht duke e krehur flokun.Sprucim shumë i lehtë dhe në mënyrë uniforme.

Përdorimi

Spruconi përmbajtjen e bombolës në një distancë rreth 30 cm nga flokët e tharë.

Përbërësit

Alcohol denat (SD alcohol 40-C), Methylal, VA/Crotonates copolymer, Aminomethyl propanol, Parfum (fragrance), Isopropyl myristate, Isopropyl palmitate, Argania spinosa kernel oil, Tocopheryl acetate.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LLAK EKOLOGJIK ME VITAMINË E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët