Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

LARËS FYTYRE KREMOZ

2,200 L

Qumësht pastrues me vajra esencialë të pastër.

Për të gjitha tipet e lëkurës.

I çertifikuar Bio-Organik

200ml

Efektet

Larësi i fytyrës Vegetalatte ka një formulim jashtëzakonisht delikat: Vaj i pastër i Bajames së ëmbël, vajra esencialë  të pastër dhe xhel argjile jeshile, të kombinuara me përbërës të tjerë bimorë, pastrojnë me delikatesë lëkurën.Qumështi pastrues me vajra esencialë të pastër, dhe xhel argjile të gjelbër ushtron në lëkurën e fytyrës veprim zbutës dhe mbrojtës. Pastron me butësi, dhe në thellësi. Mund të përdoret   çdo ditë.Në verë, Argital Vegetalatte i aplikuar në fytyrë dhe gushë, edhe disa herë në ditë me një tampon pambuku, pastron lëkurën duke i dhënë asaj freski dhe butësi mëndafshi.Vajrat esencialë të pastër të Ylang Ylang, Barbarozës dhe Livandos i japin produktit një aromë unike dhe ekzotike.

Përdorimi

Vendosni një sasi qumështi pastrues në një tampon pambuku, sfungjer ose në dorë, dhe aplikojeni në lëkurë me lëvizje rrotulluese.

Përbërësit

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Alcohol, Polyglyceryl,6 Distearate, Equisetum Arvense Leaf Extract, Cananga Odorata Flower Oil*, Pelargonium Graveolens Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Solum Fullonum, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Xanthan Gum, Lactic Acid.*Përbërës natyralë të vajrave esencialë: Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool, Citronellol, Limonene.Përbërësit Bio: Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LARËS FYTYRE KREMOZ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët