0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

KREMI FORCUES FLORÈ

1,800 L

Krem për forcimin e kofshëve, barkut, vitheve, gjoksit.
Ndihmon në eleminimin e celulitit.
Me vajra të pastër të Avokados dhe Embrionit të Grurit

200ml

Efektet

Kremi Forcues Florè është veçanërisht i rekomanduar për të forcuar kofshët, barkun, vithet dhe gjoksin, si dhe ndihmon në eleminimin e celulitit.Vajrat esencialë të Ylang Ylang, Sandalit, Livandos dhe Limonit, në sinergji me xhelin e Argjilës së Gjelbër, e pasur me oligoelementë, forcojnë dhe tonifikojnë lëkurën.

Përdorimi

Aplikojeni Kremin Forcues Florè në zonën e dëshiruar, me mollëzat e gishtave, dhe masazhojeni butësisht në drejtimin orar, deri sa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Përbërësit

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Polyglyceryl-6 Distearate, Cetyl Alcohol, Potassium Palmitoyl/Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceryl Stearate/ Cetearyl Alcohol, Alcohol, Triticum Vulgare Germ Oil, Persea Gratissima Oil*, Cananga Odorata Flower Oil*, Santalum Album Oil, Lavandula Hybrida Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Solum Fullonum, Styrax Benzoin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Tocopherol, Lactic Acid.

*Përbërësit e vajrave esencialë natyralë: Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol,Linalool, Citral, Limonene.

Përbërësit bio: Alcohol, Lavandula Hybrida Oil.

Nuk përmban konservantë.

ÇERTIFIKIMET: BDIH – LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREMI FORCUES FLORÈ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët