0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Kremra Specifikë KREM PROPOLIS PËR AKNE

KREM PROPOLIS PËR AKNE

1,600 L

Me xhel argjile jeshile dhe ekstrakt Propolisi.

Për lëkurë të papastër dhe me akne

I çertifikuar Bio-Organik dhe pa konservantë.

50ml

Efektet

Kremi me Propolis rekomandohet si një krem ​​mbrojtës si dhe për trajtimin e lëkurës së papastër, akneve dhe puçrave. Mbron lëkurën më së miri nga ashpërsia e të ftohtit dhe ndryshimi i kushteve klimaterike. Përmban Propolisi, vaj Hypericum, xhel argjile të gjelbër, vajra esencialë të pastër të Barbarozës, Livandos, Pishës, Limonit, të cilët forcojnë dhe rrisin efektshmërinë e këtij kremi. Vaji i pastër i bajames së ëmbël i pranishëm në të ushqen lëkurën dhe e bën më të butë dhe më elastike.Pa konservantë.

Përdorimi

Përhapni një sasi të caktuar të Kremit me Propolis në zonën që do të trajtohet dhe masazhojeni derisa të përthithet. Për trajtimin e lëkurës së papastër, puçrrave dhe akneve, është e nevojshme të përsërisni këtë veprim disa herë në ditë për periudha të zgjatura kohore.

Përbërësit

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl 6 Distearate, Alcohol, Potassium Palmitoyl/Hydrolyzed Ëheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol, Hypericum Perforatum Oil, Propolis, Solum Fullonum, Pelargonium Graveolens Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Pinus Mugo Pumilio Tëig Leaf Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Xanthan Gum, Lactic Acid.

* Përbërësit e vajrave esencial natyralë: Citronellol, Geraniol, Linalool, Limonene, Benzyl Cinnamate, Citral.

Përbërësit bio: Hypericum Perforatum Oil, Lavandula Hybrida Oil, Alcohol.

Çertifikimet bio: BDIH – LAV.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM PROPOLIS PËR AKNE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët