0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Kremra Specifikë KREM PËR VARIÇE & KAPILARË

KREM PËR VARIÇE & KAPILARË

2,200 L

KREM PËR TRAJTIMIN E KAPILARËVE DHE VENAVE VARIKOZE

KËSHILLOHET DHE PAS DEPILIMIT

PËRMBAN VAJ ESENCIAL DHE XHEL ARGILE TË GJELBËR

100% ORGANIK, NUK PËRMBAN KONSERVANTË

75ml

Efektet

Kremi me Thuja dhe Hamamelis këshillohet veçanërisht për trajtimin e kapilarëve dhe venave varikoze.Përdoret dhe si qetësues pas depilimit.Me vaj esencial të bimës Thuja, ekstrakt të bimës Hamamelis dhe xhel të Argjilës së Gjelbër.Për të përftuar rezultate maksimale,këshillohet të shoqërohet me produktin ARGILTUBO.

Përdorimi

Vendosni një sasi të Kremit me Thuja dhe Hamamelis Argital në zonën që do të trajtoni dhe masazhojeni me lëvizje të lehta rrethore deri sa të përthithet plotësisht nga lëkura.Për të përftuar rezultate maksimale,këshillohet të shoqërohet me produktin ARGILTUBO.

Përbërësit

Aqua, Polyglyceryl,6 Distearate, Simmondsia Chinensis Oil, Cetyl Alcohol, Alcohol, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Potassium Palmitoyl/Hydrolyzed Ëheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol, Thuja Oçidentalis Oil*, Hamamelis Virginiana Extract, Ruscus Aculeatus Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Hipericum Perforatum Oil, Mentha Piperita Oil*, Pelargonium Graveolens Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Bosëelia Carterii Oil*, Commiphora Myrrha Extract, Cupressus Sempervirens Oil*, Solum Fullonum, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Xanthan Gum, Lactic Acid.*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol.Përbërësit bio: Alcohol, Olea Europaea Fruit Oil, Hamamelis Virginiana Extract, Hipericum Perforatum Oil, Lavandula Hybrida Oil, Aesculus Hippocastanum Extract. Nuk përmban konservantë.ÇERTIFIKIMET: BDIH – LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM PËR VARIÇE & KAPILARË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët