Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Fytyra Rrudhat KREM PËR RRUDHAT E SYVE

KREM PËR RRUDHAT E SYVE

2,400 L

Redukton rrudhat, qeset dhe rrathët e përreth syve.
Efekt lifting
15ml

Efektet

Kremi i syve, me ekstrakte të çmuara të bimëve mjekësore të Eufrasia, Kamomilit, Helikrisium dhe Glicerolit bimor, ushtron një efekt lifting në qeset dhe rrudhat e syve. Xheli i Argjilës së Gjelbër së bashkur me vajrat Bio të Bajames së Ëmbël, Jojoba-s dhe Avokados, veprojnë mbi rrudha duke i reduktuar ato. Vajrat esencialë të Eufrasia, Kamomilit, Helikrisium dhe Glicerolit bimor, tërheqin dhe shtrijnë rrudhat dhe qeset poshtë syrit. Vajrat esencialë të Livandos dhe Rosa Damascena përhapin një aromë të freskët, delikate dhe të ëmbël.

Përdorimi

Kremi i syve Argital mund të përdoret çdo ditë. Aplikoni një sasi në lëkurën e pastruar, duke evituar kontaktin direkt me sytë. Masazhojeni me delikatesë deri sa të përthithet plotësisht.

Përbërësit

Aqua ,Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Polyglyceryl-6 Distearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil,Euphrasia Officinalis Extract, Helichrysum Italicum Flower Extract,Chamomilla Recutita Flower Extract, Alcohol, Solum Fullonum, Persea Gratissima Oil, Cetyl Alcohol,Xanthan Gum,Lavandula Hybrida Oil*, Rosa Damascena Flower Oil*.* Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Linalool, Citronellol, Geraniol.Përbërësit:  Prunus Amygdalus Dulcis Oil , Simmondsia Chinensis Seed Oil , Euphrasia Officinalis Extract , Helichrysum Italicum Flower Extract , Chamomilla Recutita Flower Extract, Alcohol, Persea Gratissima Oil, Lavandula Hybrida Oil*Çertifikimi: BDIH – ICEA- LAV.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM PËR RRUDHAT E SYVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët