0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Maskë KREM PËR FLOKË TË THATË DHE DELIKATË 2.2

KREM PËR FLOKË TË THATË DHE DELIKATË 2.2

1,200 L2,700 L

PRODUKT PROFESIONAL

Krem ristrukturues me Yogurt

Me Fitokeramide Luledielli.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS

SKU: N/A

Efektet

I pasuruar me vetitë ushqyese dhe zbutëse të Yogurt, riparon dhe ristrukturon flokun, duke i dhënë shkëlqim, butësi dhe trashësi.

Përdorimi

Pasi të keni larë flokun me shampo, aplikojeni kremin dhe masazhojeni flokun në të gjithë gjatësinë e tij. Lëreni 3-5 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Behenamidopropyl dimethylamine, Coco-caprylate, Phenoxyethanol, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Citric acid, Parfum [Fragrance], Yogurt, Ethylhexylglycerin, Coco-glucoside, Glyceryl oleate.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM PËR FLOKË TË THATË DHE DELIKATË 2.2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët