0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Femije KREM KUNDËR SKUQJES DHE IRRITIMIT TË LËKURËS

KREM KUNDËR SKUQJES DHE IRRITIMIT TË LËKURËS

1,700 L

.Eshtë produkti ideal për mbrojtjen e përditshme të lëkurës delikate te të porsalindurit dhe të fëmijëve, zbutës dhe qetësues.

Efektet

Zbutës dhe qetësues.Eshtë produkti ideal për mbrojtjen e përditshme të lëkurës delikate te të porsalindurit dhe të fëmijëve. Eshtë një ndihmë kozmetike 100% natyrale, e përdorshme për të parandaluar skuqje dhe acarime të lëkurës, të shkaktuara nga akumulimi i djersës, urinës apo feçes në panolina, si dhe nga agjentë të jashtëm si i ftohti, larje të shpeshta dhe fërkime.Efekti zbutës dhe qetësues i Aloe Vera, së bashku me efektin anti-skuqje dhe anti-kruarje të steroleve në permbajtjen e bimës brassica campestre, dhurojnë siguri dhe mirëqenie për lëkurën e foshnjës.

Përdorimi

Përhapni një sasi të vogël kremi në vendet e acaruara.Nëse e përdorni gjate ndërrimit te pelenës, sigurohuni që lëkura e mollaqeve dhe ijeve të jetë pastruar mirë. Përdoreni çdo herë që ndërroni pelenën.Këshilla: Produkt kozmetik, të mbahet larg nga fëmijët. Shmangni kontaktin me sytë. Për përdorim të jashtëm.Mbajeni të mbyllur fort në një vend të freskët.NUK PËRMBAN:Përbërës alergjikë, ngjyrosës, aroma sintetike, viskozantë sintetikë, derivate hidrokarbure.

Përbërësit

Ujë, Cetyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin*, Brassica campestris rapeseed sterols, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Shorea stenoptera butter, Sodium Ceterayl Sulfate, Aloe barbadensis leaf juice extract*, Oleyl Erucate, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Behenyl Alcohol, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid.*Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar.ÇERTIFIKIMET: BIO, BDIH, LAV, VEGAN OK, LIFEGATE ENERGY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM KUNDËR SKUQJES DHE IRRITIMIT TË LËKURËS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët