0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Rrudhat KREM GEL ANTI RRUDHË ME CBD

KREM GEL ANTI RRUDHË ME CBD

2,200 L

Krem Anti-rrudhë për fytyrën me ekstrakt cannabis sativa.

I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.

Ky krem ​​ka fituar Organics Clean Award 2020, një nga çmimet më prestigjoze në botë për kozmetikën e çertifikuar (natyrale ose organike) dhe të pastër, organizuar nga Organics Magazine.

50ml

Efektet

Krem-xhel ​​fytyre me veprim anti-rrudhë, i krijuar për të hidratuar intensivisht dhe për të luftuar shenjat e plakjes dhe lodhjes në fytyrë.Ka një strukturë të lehtë, përthithet shpejt, dhe një formulë ekskluzive të bazuar në Acid hialuronic dhe Fitoretinol (Vitaminë A) që ndihmon në stimulimin e prodhimit të kolagjenit dhe rinovimin e qelizave.Ai gjithashtu përmban kafeinë stimuluese dhe CBD, një ekstrakt i fuqishëm i kanabis sativa i njohur për vetitë e tij të jashtëzakonshme antioksiduese dhe ribalancuese.I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.PËRBËRËSIT AKTIVËCBD: përbërës aktiv shumë i pasur me potencial të jashtëzakonshëm për mirëqenien e lëkurës
  • Acid Hialuronik: aktiv hidratues dhe pompues anti-rrudhë
  • Fitoretinol: aktiv rigjenerues dhe mbushës kundër plakjes

Përdorimi

Vendosni kremin xhel në fytyrë dhe gushë 2 herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të lëkurës, dhe masazhojeni atë me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Coco Caprylate/Caprate, Polyglyceryl 3 Rice Branate, Hamamelis Virginiana Leaf Water*, Pro panediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cannabis Sativa Leaf Extract (contiene CBD), Vigna Aconitifolia Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Argania Spinosa Kernel Oil*, Caffeine, Oryza Sativa Powder*, Bisabolol*, Humulus Lupulus Flower Extract*, To copheryl Acetate, Tocopherol, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Sodium Phytate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Maltodextrin, Parfum**, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Linalool, Limonene, Citronellol, Citral, Geraniol (* nga bujqësia organike)(** nga ekstrakte natyrore)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM GEL ANTI RRUDHË ME CBD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët