0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Duart & Këmbët KREM DUARSH RIGJENERUES

KREM DUARSH RIGJENERUES

1,600 L

Zbutës, hidratues dhe rigjenerues.

Një krem i përshtatshëm për çdo tip lëkure, për të parandaluar plakjen, duke rigjallëruar funksionin natyral të epidermës së duarve.

100ml

Efektet

Zbutës, hidratues dhe rigjenerues.Një krem i përshtatshëm për çdo tip lëkure, për të parandaluar plakjen, duke rigjallëruar funksionin natyral të epidermës së duarve.Përbërësit funksionalë të Gjalpit Shea dhe vajrave esencialë 100% të pastër në përmbajtjen e këtij kremi, ndihmojnë për të lehtësuar irritimet dhe skuqjet, duke ushqyer lëkurëN delikate, të thatë dhe me rrudha.Mbron lëkurën nga agresionet e të ftohtit, erës, ujit dhe detergjentëve.

Përdorimi

Përpara përdorimit të kremit, pastroni lëkurën me një pastrues, ose me ujë të ngrohtë dhe sapun.Aplikoni një sasi kremi dhe masazhojeni butësisht deri në përthithjen e plotë nga lëkura e duarve.Mund të aplikohet disa herë në ditë, sipas nevojës.

Përbërësit

Përbërësit aktivëAloe vera (Aloe barbadensis), Gjalp Shea (Butyrospermum parkii), Vaj bimor i Lulediellit (Helianthus annuus), Kokosit (Cocos nucifera), Dyllë Blete, Vajra esencialë 100% të pastër të Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Limonit (Citrus limon), Limetës (Citrus aurantifolia), Copaiba (Copaifera officinalis), Tokoferlol dhe faktorë hidratues natyralë.24% e përbërësve janë nga Agrikultura Biologjike* e kontrolluar.Përbërësit:Aqua, Aloe barbadensis leaf juice extract*, Helianthus annuus seed oil*, Glyceryl Stearate Citrate, Sucrose Stearate, Polyglyceryl- 4-Cocoate, Potassium Cetyl Phosphate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cocos nucifera oil*, Butyrospermum parkii butter*, Cera Alba*, Citrus limon peel oil*, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Citrus aurantifolia oil, Copaifera officinalis oil, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Sodium Ricinoleate, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecilenate, Lactic Acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral.ÇERTIFIKIMET: BIO, COSMOS ORGANIC,CRUELTY FREE, LIFEGATE ENERGY, DERMATOLOGICAMENTE TESTATO.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM DUARSH RIGJENERUES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët