Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Trupi Duart & Këmbët KREM DUARSH ME GJALPË SHEA & TRËNDAFIL

KREM DUARSH ME GJALPË SHEA & TRËNDAFIL

700 L

Një krem duarsh artizanal, i çertifikuar Bio-Organik, për një hidratim të thellë dhe rigjenerim të lëkurës së duarve.

Veçanërisht për lëkurë të thatë dhe të plasaritur.

60ml

Efektet

Pema shea quhet në Afrikë “pema e rinisë” për gjalpin e çmuar të marrë nga arrat e saj. Në fakt, gjalpi shea ka veti ushqyese, mbrojtëse, zbutëse dhe shëruese.Ky krem ​​dedikuar duarve më delikate përmban mbi 15% përbërës aktivë të hidratues dhe zbutës.Pasuruar me vaj ulliri ekstra të virgjër, vaj argani, proteina gruri dhe vajra esencialë të çmuar të trëndafilit të Damaskut dhe drurit të trëndafilit, totalisht bio-organikë dhe të pasur me përbërës aktivë që e bëjnë këtë krem ​​ushqyes dhe rigjenerues, një aleat të shkëlqyer për të mbrojtur duart nga agresionet e jashtme të tilla si i ftohti, era, uji dhe detergjentët.Kremi nuk përmban përbërës të dëmshëm për shëndetin dhe mjedisin, është i përgatitur në mënyrë artizanale dhe i çertifikuar bio-organik.I përsosur për të rivendosur shkëlqimin dhe butësinë në lëkurën e thatë dhe të dëmtuar.
  • Gjalpë shea
  • Vaj ulliri ekstra i virgjer
  • Vaj argani
  • Aloe Vera
  • Vajra thelbësorë të trëndafilit

Përdorimi

I përsosur për të rivendosur shkëlqimin dhe butësinë në lëkurën e thatë dhe të dëmtuar. Aplikoni sa herë që ndjeni nevojë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit

Aqua, Butyrospermum Parkii Butter*, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Rosa Damascena Flower Water*, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate Se, Sodium Pca, Caprylic/Capric Triglyceride, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glyceryl Caprylate, Argania Spinosa Kernel Oil*, Olea Europaea Fruit Oil*, Pelargonium Graveolens Oil*, Squalane, Tocopherol, Saccharide Isomerate, Tocopheryl Acetate, Parfum**,Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Sodium Phytate, Lactic Acid, Benzoic Acid, Propanediol, Xanthan Gum, Citronellol, Linalool, Limonene, Geraniol, Sodium Citrate, Citric Acid, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol.(* Përbërësit nga bujqësia organike)(** të marra nga ekstrakte natyrore)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM DUARSH ME GJALPË SHEA & TRËNDAFIL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët