0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Sytë KREM ANTI RRUDHË PËR SYTË

KREM ANTI RRUDHË PËR SYTË

2,200 L

Kremi i syve De Saint Hillaire do ju ndihmojë të fshini shenjat e lodhjes dhe moshës përreth syve tuaj.

Prodhuar në Francë

I çertifikuar Bio-Organik

15ml

Efektet

Me ekstrakt të lules Helikrisium dhe vajra esencialë organikë.I pasur me ekstrakt të lules Helikrisium (Helichrysum Italicum), e njohur në aftësinë për të rritur prodhimin e kolagjenit në lëkurë, ky krem sysh është një “thesar” i pasur me përbërës aktivë të aftë për të larguar shenjat e lodhjes dhe moshës përreth syve tuaj.Vajrat organikë të Jojoba, Avocado, Tamanu dhe Bajames së Ëmbël  kanë veti të forta rigjeneruese kundër plakjes dhe rrudhave të lëkurës, dhe rrathëve apo qeseve që krijohen nën sy.Vajrat esencialë të Livandos dhe Evening Primrose, të njohur për aromën e tyre, ushqejnë lëkurën, e hidratojnë atë, parandalojnë rrudhat dhe e forcojnë dhe tonifikojnë lëkurën përreth syve.

Përdorimi

Aplikojeni 1-2 herë në ditë përreth syve, dhe masazhojeni me lëvizje rrethore deri sa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Përbërësit

Hamamelis virginiana water* (Witch Hazel), Helichrysum italicum water* (Helichrysum), Caprylyl carbonate glycerin, Prunus dulcis oil*(Sweet Almond), Abies alba extract* (Silver Fir), Cetearyl alcohol, Calophyllum inophyllum oil* (Tamanu), Simmondsia chinensis oil* (Jojoba), Cellulose gum, Persea gratissima oil unsaponifiables (Avocado), Benzyl alcohol xanthan gum, Sodium stearoyl glutamate, Helichrysum italicum oil* (Helichrysum), Cymbopogon martini oil* (Palmarosa), Lactic acid, Lavandula hybrida oil* (Lavandin), Limonene**, Farnesol**, Coumarin**, Geraniol**, Citral***Përbërës të çertifikuar AB (Agriculture Biologique – Bujqësia Organike)** Molekula alergjene prezente natyralisht në vajrat esencialëÇertifikimi: EcoCert

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM ANTI RRUDHË PËR SYTË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët