0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Rrudhat KREM ANTI RRUDHË ME SPF 30

KREM ANTI RRUDHË ME SPF 30

3,500 L

BIO PRO DAY – Krem fytyre kundër rrudhave me mbrojtje të lartë nga dielli dhe stresi oksidativ.

Faktori mbrojtës spf30

40ml

Efektet

Krem fytyre kundër rrudhave dhe njollave me SPF 30, mbrojtja perfekte nga dielli dhe stresi oksidativ! Falë filtrave mineralë të gjeneratës së fundit dhe një përzierje të çmuar të bimëve, ky krem ​​ka një strukturë të butë dhe të padukshme që ofron mbrojtje të lartë nga rrezet UVA dhe UVB,  dhe mbron lëkurën nga stresi oksidativ.Përmban acid hialuronik me një peshë shumë të ulët molekulare për t’i dhënë ton dhe hidratim lëkurës, polisakaride natyrale për të stimuluar prodhimin e kolagjenit, ujë boronice dhe Vitaminës E për një veprim të jashtëzakonshëm antioksidativ dhe Bisabolol për të rritur efektin e tij qetësues.Parandalon formimin e njollave të diellit.Testuar dermatologjikisht për lëkurë të ndjeshme.100% filtra minerale jo-NANO.Siguria, përparësia jonë.Ky krem ka kaluar dhe këto teste:– PATCH TEST (testi dermatologjik mbi vullnetarët)– TESTI I SFIDES (testi i vetë-ruajtjes së produktit)Analiza specifike për të siguruar mbrojtjen nga dielli.– Përcaktimi i faktorit mbrojtës ndaj diellit SPF (kryesisht mbrojtja UVB): aplikimi i metodës Ndërkombëtare të Testit të Mbrojtjes nga Dielli– Test për verifikimin e mbrojtjes UVA: marrë me një metodë in vitro sipas udhëzimeve të COLIPA.– Testi kritik i pajtueshmërisë së gjatësisë së valës: merret duke zbatuar metodën kritike të testit të gjatësisë së valës.

Përdorimi

I përsosur si një krem ​​dite, për t’u përdorur në përditshmëri dhe sa herë që lind nevoja të mbroni lëkurën nga stresi mjedisor dhe nga dielli. I shkëlqyer si krem bazë përpara make up dhe veçanërisht i rekomandueshëm për ata me lëkurë të ndjeshme.
  • Acid hialuronik rigjenerues, anti-rrudhë
  • Luledielli riparues, ristrukturues
  • Bisabolol qetësues, relaksues
  • vitaminës E antioksidativ
  • Ujë boronice, gjallërues
  • Xhel Aloe qetësues, freskues

Përbërësit

Ujë, Zinc Oxide, Vaccinium Myrtillus Fruit Water*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, C13-15 Alkane, Caprylic/Capric Trygliceride, Propanediol, Glycerin, Cocos Nucifera Oil*, Cetearyl Glucoside, Helianthus Annuus Seed Oil*, Titanium Dioxide, Polyhydroxystearic Acid, Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Sodium Hyaluronate, Bisabolol, Lauroyl Lysine, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Silica, Pullulan, Xanthan Gum, Sodium Phytate, Lecithin, Citric Acid, Lactic Acid, Phenethyl Alcohol, Undecyl Alcohol(* nga bujqësia organike).

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM ANTI RRUDHË ME SPF 30”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët