0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Rrudhat KOLAGJEN BIMOR

KOLAGJEN BIMOR

1,500 L

Kolagjeni bimor ushqen lëkurën me proteina dhe i jep mbështetjen e duhur për të kundërshtuar shenjat e kohës, si plakja, rrudhat etj.
Veprim tendosës dhe forcues në lëkurë.

30ml

Efektet

Kolagjeni bimor ushqen lëkurën me proteina dhe i jep mbështetjen e duhur për të kundërshtuar shenjat e kohës, si plakja, rrudhat etj.Ky aktiv natyral përftohet nga një kombinacion inovativ i ekstrakteve të çmuara bimore që ushtrojnë në lëkurë efekt të fuqishëm elastizues, tonifikues dhe tërheqës, për të ushqyer dhe riparuar lëkurën, duke i dhënë dhe një efekt natyral tendosës.Një produkt perfekt edhe si bazë për makeup, dhe për të gjitha rastet që duheni të ndiheni të bukur.

Përdorimi

Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë në fytyrën e larë më parë, në dy mënyra:
  1. Direkt në lëkurë si zëvendësues i kremit, ose para përdorimit të kremit. Aplikoni dy pika në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet totalisht nga lëkura.
  2. Si fuqizues i kremit apo serumit tuaj të preferuar, duke shtuar 1-2 pika. Do e bëjë kremin tuaj me një teksturë më të lehtë dhe me të thjeshtë për t’u përthithur nga lëkura, duke rritur efikasitetin.
Për efekte maksimale ju rekomandojmë ta përdorni të kombinuar me Fitoretinolin (Vitamina A), Acidin Jaluronik dhe Serumin Aktiv të Ekofermentuar.

Përbërësit

Aqua, Propanediol, Quillaja Saponaria Bark Extract, Kigelia Africana Fruit Extract, Cyamopsis Tetragonoloba GumBenzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KOLAGJEN BIMOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët