0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Deodorantë DROP Eau De Toilette

DROP Eau De Toilette

6,000 L

SHIJONI MAGJINË E MISHELËS SË VAJRAVE ESENCIALË 100% TË PASTËR.

Një aromë e ngrohtë, e kombinuar me ëmbëlsinë e luleve, për një efekt intrigues dhe joshës. Me vajrat e çmuar esencialë 100% të pastër të Ylang-Ylang (Cananga odorata), Tuberozës (Polianthes tuberosa) dhe Jaseminit (Jasminum sambac).

50ml

Përbërësit

Alcohol denat*, Parfum, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Farnesol, Eugenol.*95% e përbërësve me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “DROP Eau De Toilette”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët