Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Trupi Detergjentë intimë DETERGJENT INTIM PËR MESHKUJ

DETERGJENT INTIM PËR MESHKUJ

1,700 L

MBROJTËS, AROMATIK, PASTRUES, EKUILIBRUES, pH 4.0 – 4.5

E PASURUAR ME ACID LAKTIK.

250ml

Efektet

Mbrojtës, aromatik, pastrues, ekuilibrues. Me pH acid 4.0 – 4.5, me përmbajtje acidi laktik.

Larës për higjenë intime mashkullore, e pasur me aloe, mimozë, mëllagë, kamomil dhe vaj 100% të pastër të pemës së çajit (tea tree oil), të përziera me kujdes për t’i dhënë jetë një veprimi mbrojtës dhe aromatizues, duke siguruar një delikatesë maksimale.

E studiuar për të favorizuar normalizimin progresiv të pH fiziologjik natyral dhe të ekosistemit të lëkurës dhe mukozës te meshkujt.

Përmirëson aftësinë natyrale të mbrojtjes, dhe lan me kujdes, duke ndihmuar në parandalimin e irritimeve dhe garantuar freski kundër aromave të pakëndëshme.

Përdorimi

Përbërësit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “DETERGJENT INTIM PËR MESHKUJ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët