Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Trupi Detergjentë intimë DETERGJENT INTIM ME SHEREBELË

DETERGJENT INTIM ME SHEREBELË

1,700 L

E PËRSHTATSHME VEÇANËRISHT PËR GRATË MBI 50 VJEÇ.

ME VAJ ESENCIAL SHEREBELE.

MBROJTËSE, AROMATIKE, HIDRATUESE, pH 4.0 – 4.5.

E PASURUAR ME ACID LAKTIK.

250ml

Efektet

Mbrojtëse, aromatike, hidratuese. Me pH acid 4.0 – 4.5, me përmbajtje acidi laktik.Larës për higjenën e lëkurës dhe mukozave të gjenitaleve, veçanërisht për gratë në menopauzë, të cilat shpesh ndeshen me shqetësime si tharja dhe kruarja e gjenitaleve.Me bazë vajrash esencialë 100% të pastër të sherebelës, livandos hibride, dhe ekstrakteve të dioscorea villosa, aloes dhe mëllagës, të dobishme për të rikuperuar mbrojtjen fiziologjike, për të bërë lëkurën më elastike, për të zbutur shqetësimet dhe lehtësuar tharjen.

Përdorimi

Hidhni një sasi të vogël të produktit në pëllëmbën e dorës.Lani me delikatesë pjesët e jashtme intime dhe shplajini me ujë të vakët të bollshëm.Mund të përdoret edhe disa herë në ditë, sipas nevojës.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë:Tul aloe*, (Aloe barbadensis), mjaltë*, vajra esencialë 100% të pastër të sherebelës ** (Salvia officinalis) e livandos hibride* (Lavandula hybrida), ekstrakt të mëllagës* (Malva sylvestris), sherebelës* (Salvia officinalis), dioscorea villosa* (Dioscorea villosa) dhe acid laktik. E konservuar me sorbat potasi dhe benzoat sodiumi* *Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar *Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biodinamike e KontrolluarPërbërësit:Aloe barbadensis leaf juice extract, Aqua, Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Glycerin, Salvia officinalis leaf oil, Lavandula hybrida oil, Salvia officinalis leaf extract, Mel, Malva sylvestris extract, Dioscorea villosa root extract, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool, LimoneneÇERTIFIKIMET: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGY.Nuk përmban:Paraben, ngjyrues, aromatizues sintetikë, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “DETERGJENT INTIM ME SHEREBELË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët