0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Detergjentë intimë DETERGJENT INTIM ME ARGJILË TË GJELBËR

DETERGJENT INTIM ME ARGJILË TË GJELBËR

1,600 L

Me xhel argjile të gjelbër dhe vaj esencial të pastër 100% të Niaouly.

Për një përdorim të përditshëm.

250ml

Efektet

Detergjenti intim Argital, në saj të përmbajtjes me vaj esencial Niaouly dhe argjilë të gjelbër  të pasur me oligoelementë, pastron dhe mbron pjesët intime te femrat duke dhuruar një ndjenjë të këndshme freskie.Ky detergjent ruan pH natyral të pjesëve intime.

Përdorimi

Hidhni një sasi detergjenti në dorë dhe pasi i keni shtuar një sasi të vogël uji, lani pjesët intime.Për të mbajtur një higjenë maksimale, rekomandohet të mos përdoret sfungjeri.Ky detergjent, në saj veprimit larës mjaft delikat, mund të përdoret dhe disa herë në ditë.

Përbërësit

Aqua, Sodium Cocoyl Glutamate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Lactic Acid, Melaleuca Viridiflora Leaf Oil*, Mentha Piperita Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Styrax Benzoin Resin Extract, Eugenia Caryophyllus Flower Oil*, Solum Fullonum, Xanthan Gum, Alcohol.*Vajrat esencial natyral: Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Eugenol, Farnesol, Geraniol.*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Limonene, Linalol, Eugenol.Përbërësit bio: Alcohol, Lavandula Hybrida Oil.Çertifikimet: BDIH – ICEA – LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DETERGJENT INTIM ME ARGJILË TË GJELBËR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët