0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Bukuri BIO SUGAR BLOCK SUPERMIX

BIO SUGAR BLOCK SUPERMIX

1,900 L

S’ka stok

Përzierja ekologjike Sugar BLOCKER përmban një  kombinim të përbërësve aktivë që reduktojnë oreksin për ëmbëlsira.

Rekomandohet:

  • Për të gjithë ata që janë në dietë
  • Për të gjitha ata që pëlqejnë ëmbëlësirat

Efektet

  • Gymnema ndihmon për t’i rezistuar “veseve” të ëmbla. Redukton dëshirën për sheqeri, mban një nivel të ekuilibruar të oreksit, redukton perceptimin e shijes së ëmbël dhe mbështet nivelin normal të glukozës në gjaK
  • Fenugreek pastron zorrët dhe është përgjegjës për sistemin tonë të tretjes. Rregullon oreksin dhe ju ndihmon të humbni peshën e tepërt, që ndikon direkt në rregullimin e glukozës në gjak. ·         Gjethet Moringa janë të pasura me vitamina si A dhe E, dhe minerale si kalcium, hekur dhe magnez.a
  • Spirulina parandalon ndarjen e amidonit dhe për këtë arsye ndihmon në mbajtjen e nivelit të duhur të sheqerit në gjak dhe ndihmon në mbajtjen e peshës trupore.
  • Kanella ndihmon për të mbajtur një nivel të shëndetshëm të sheqerit në gjak dhe një  peshë të shëndetshme trupore. Ngre nivelin e energjisë dhe parandalon lodhjen mendore dhe fizike.

Përdorimi

Rekomandimi   ditore është 9 g (3 lugë çaji). Përzihet në ujë, lëng ose çaj. Rekomandohet të konsumoni 30 minuta para vaktit kryesor.Këshilla: Rekomandohet të mos tejkalohet doza e rekomanduarMbajeni larg fëmijëve!Nuk rekomandohet për përdorim gjatë shtatzënisë dhe laktacionit.

Përbërësit

Gymnema (gymnema sylvestre) pluhur, fenugreek (trigonella foenum-graecum) pluhur, moringa (moringa oleifera) pluhur, spirulina (arthrospira sp) pluhur, kanellë (cinnamomum zeylanicum) pluhur

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BIO SUGAR BLOCK SUPERMIX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët