0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Shampo Për flokë të thatë

Për flokë të thatë

Showing 13 – 13 of 13 results

SHAMPO ZBUTËSE ME VANILJE 1.8

SHAMPO PROFESIONALEShampo zbutëse me veprim hidratues për të eleminuar ngatërrimin e flokut.Ideale për përsonat që duan flokë të mëndafshtë.Me ekstrakt vanilje.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L