0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Bojë flokësh

Bojë flokësh

Showing 13 – 15 of 15 results

MASKË PËR MBROJTJEN E BOJËS 200ml

PRODUKT PROFESIONALMaskë me ekstrakt luledielliNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,600 L

MASKË PËR MBROJTJEN E BOJËS 500ml

PRODUKT PROFESIONALMaskë me ekstrakt luledielliNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
2,900 L

SPRAY PËR MBROJTJEN E BOJËS 1.16

PRODUKT PROFESIONALMbron flokët e ngjyrosur.Me Fitokeramide Luledielli.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
150ml
1,500 L